AJ Nally: Nigdy się nie poddawaliśmy
2015-04-24
Siatkarze Transferu w rewelacyjnym stylu odwrócili losy rywalizacji z ZAKSĄ, kończąc sezon na piątym miejscu. – „Na szczęście zdołaliśmy wyjść z chwilowego dołka i powrócić na szczyt!” – podsumowuje AJ Nally, dla którego był to debiutancki sezon w PlusLidze.
"Widoczni - bezpieczni w Bydgoszczy"
2015-04-23
Projekt „Widoczni – Bezpieczni w Bydgoszczy” ma na celu przede wszystkim zmianę mentalności ludzi i ich nastawienia do kwestii noszenia odblasków. Zadaniem projektu jest wypromowanie nawyku noszenia odblasków nie tylko wśród dzieci, ale również wśród młodzieży i dorosłych.
Wolontariusze podziękowali drużynie!
2015-04-20
Piątkowy mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle był pod każdym względem wyjątkowy. Pokonaliśmy siatkarzy Sebastiana Świderskiego 3:0, a później jeszcze w złotym secie. Wywalczyliśmy piąte miejsce, a łez nie krył trener Vital Heynen, dla którego był to ostatni mecz z Transferem.
"To sukces tego zespołu"!
2015-04-17
Siatkarze Transferu dokonali niemal niemożliwego. Odwrócili stan rywalizacji z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i po bardzo nerwowym złotym secie zameldowali się na piątym miejscu w PlusLidze w sezonie 2014/2015!
5 miejsce dla Transferu!!!!
2015-04-17
Mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle kończył dla naszej drużyny sezon 2014/2015. Stawką spotkania było piąte miejsce w lidze. Choć w pierwszym meczu ulegliśmy rywalom 1:3, wierzyliśmy, że wynik ten można odwrócić. Udało się doprowadzić do złotego seta, dzięki wygranej w meczu 3:0. Złoty set padł łupem gospodarzy!!!!
Zwycięstwem zakończyć sezon!
2015-04-16
Przed siatkarzami Transferu ostatni mecz sezonu. W piątek przyjdzie im zmierzyć się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, która na swoją korzyść rozstrzygnęła pierwszy pojedynek. Teraz zagramy o odwrócenie losów rywalizacji i piątą lokatę!
Nikodem Wolański: ZAKSA podjęła ryzyko
2015-04-13
Siatkarze Transferu przegrali pierwsze spotkanie o piąte miejsce, ulegając kędzierzynianom w czterech setach. - "Do pewnego momentu seta graliśmy tak, jak trener chciał, utrzymywaliśmy stan remisowy" – tłumaczył zaraz po meczu, rozgrywający Nikodem Wolański.
Równy bój z ZAKSĄ - statystyki
2015-04-13
Siatkarze Transferu Bydgoszcz nie rozpoczęli walki o piąte miejsce najlepiej. W Kędzierzynie ulegliśmy miejscowej ZAKSIE w czterech setach. Meczu możemy jednak żałować, bowiem niewiele brakowało, by to spotkanie ułożyło się zupełnie inaczej.
ZAKSA bliżej piątego miejsca
2015-04-11
W sobotnie popołudnie siatkarze Transferu Bydgoszcz rozpoczęli walkę o piąte miejsce w PlusLidze. Rywalizację zaczęliśmy od meczu na wyjeździe, bowiem po rundzie zasadniczej, to nasz zespół zajął wyższe miejsce. Wiedzieliśmy jednak, iż kędzierzynianie we własnej hali będą groźni. Ostatecznie udało nam się wygrać tylko seta.
Zwycięstwo Transferu! Zadecyduje trzeci mecz!
2015-04-25
Siatkarze Transferu Bydgoszcz stanęli dziś przed trudnym zadaniem. Musieli wygrać, by doprowadzić do trzeciego meczu, który decydowałby o awansie do ścisłego finału Młodej Ligi. Zrobili to, wygrywając 3:1!
Mecz o wszystko - wyrównać stan rywalizacji
2015-04-24
To już jutro. Przed siatkarzami Transferu Bydgoszcz bardzo trudne zadanie. Muszą przedłużyć rywalizację z Czarnymi Radom, jeśli marzą o grze o złoty medal. Koniecznie jest sobotnie zwycięstwo.
Transfer zatrzymany. Pierwszy mecz dla Czarnych
2015-04-12
Ruszyła decydująca faza Młodej Ligi. Dziś w Radomiu bydgoszczanie rozegrali pierwsze spotkanie półfinałowe z miejscową ekipą Czarnych. Mecz ten zupełnie nie potoczył się po myśli bydgoszczan. Gospodarze zwyciężyli w trzech setach.
Ruszają półfinały!
2015-04-11
Siatkarze Transferu w kapitalnym stylu przebrnęli przez rundę zasadniczą Młodej Ligi. Wygrali ją, rywali pozostawiając daleko za sobą. Nieco więcej nerwów było jednak w ćwierćfinale, jednak i on okazał się dla nas szczęśliwy.
73 minuty nerwów - mecz z Cuprum w liczbach
2015-04-07
Młodzi siatkarze Transferu Bydgoszcz sprawili w sobotnie popołudnie, iż wielu z nas serce zabiło mocniej. To była jednak historia z pozytywnym zakończeniem – awansem do półfinału rozgrywek Młodej Ligi.
Złoty set dał nam awans!!!
2015-04-03
W ubiegłą sobotę rozpoczęliśmy zmagania w fazie play-off. Pierwsze spotkanie na swoją korzyść 3:2 rozstrzygnęli siatkarze z Lubina, jednak mając rewanż we własnej hali wierzyliśmy, iż wynik uda się odwrócić. Mecz zwyciężyliśmy 3:0 i o awansie decydował złoty set! Ten zakończył się zwycięstwem Transferu!!!
Zostań siatkarzem Chemika! Zgłoś się do nas!
2015-03-30
Dziś swój komunikat kierujemy do wszystkich młodych siatkarzy, którzy chcieliby dołączyć do zespołu Chemika Bydgoszcz, co może zaprocentować późniejszą grą w Młodej Lidze. Młoda Liga może być następnie windą do PlusLigi.
Blok, blok, blok - statystyki meczu
2015-03-30
Nie tak miał wyglądać początek bydgoszczan w fazie play-off. Niestety w Lubinie nie udało się odnieść zwycięstwa, jednak wciąż wszystko jest możliwe. Już w tym tygodniu rozegramy rewanż na własnym parkiecie.
Pierwszy mecz dla Cuprum
2015-03-28
Młodzi siatkarze Transferu Bydgoszcz rozpoczęli dziś walkę w decydującej fazie sezonu. Naszym pierwszym przeciwnikiem w rundzie play-off jest ekipa Cuprum Lubin. Spotkanie otwierające tę rywalizację gospodarze rozstrzygnęli na swoją korzyść 3:2. Musimy walczyć o odrobienie strat.